רקע-איטום

כמה עולה להחליף צילינדר באזור ת”א

מבין המנעולים השונים צילינדר נחשב למנעול נפוץ ביותר בקרב בעלי דירות, משרדים ובתים. המנעול בנוי על עיקרון הגליל וניתן לפרוץ אותו בלי לגרום נזק לדלת. עם זאת, אין צורך לפרוץ את המנעול ע”י מנעולן באזור ת”א בלבד, אלא ניתן להחליף אותו ללא כל גרימת נזק.

החלפת המנעול מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מתאימים בעלי רקע טכני המחזיקים ברישיון מתאים מטעם משטרת ישראל ויש להם את ידע הדרוש להחלפת הצילינדר.

מחיר להחלפת צילינדר בתל אביב

כיצד פועל הצילינדר

מנעול זה מוחזק באמצעות מנגנון נעילה של הדלת. שימו לב כי ללא מפתח האחראי על תזוזת הפינים לא יהיה ניתן לסובב את הצילינדר ולפתוח את הדלת.

הצורך בהחלפת המנעול מתעורר במקרים בהם קיימת שחיקה או נזק חיצוני ולצורך כך יש להזמין איש מקצוע.

כמה עולה השירות

שירותי מנעולנים כוללים החלפת מנעול עבור דלתות שונות.

מאידך שירות של החלפת מנעול צילינדר אינו צריך להיות יקר.

כך לדוגמא, פריצת מנעול מסוג זה עשויה להגיע למחיר של 300 שח , אך יש להביא בחשבון את זמן העבודה ( יש לשלם תוספת על עבודה בשעות הערב).

על מנת לבחון את המחיר ההמלצה היא לערוך השוואה בין אנשי המקצוע

“על מנת לבחון את המחיר ההמלצה היא להשוות בין אנשי מקצוע טרם הזמנת השירות. את ההשוואה רצוי לערוך בהתאם להמלצות של חברים או קרובי משפחה אשר נעזרו בשירותיו של מנעולן מקצועי” אשר ביצע את העבודה בהתאם לסטנדרטים מקובלים.

על אילו סטנדרטים מקובלים אנו מדברים? מקצועיות, אמינות , תודעת שירות- כל אותם סטנדרטים המאפשרים לנו לבחור בין בעל מקצוע אחד לאחר.

כדאי לקבוע פגישה מקדימה

יתרה מכך ניתן לקבוע פגישה מקדימה על מנת לבחון האם מדובר בבעל מקצוע מתאים עבורכם. קביעת פגישה מקדימה תסייע לכם ללמוד אודות בעל המקצוע וכך לקבל החלטה מושכלת.

שימו לב כי ללא פגישה מקדימה לא תהיה לכם האפשרות לדעת האם מדובר באיש מקצוע ולכן לא כדאי לכם לפספס את הפגישה המקדימה על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת האם מדובר בבעל מקצוע מתאים עבורכם.

הכתבה באדיבות הרצל גולדמן – מנעולן מוסמך